Art'14 London

Galerija "Meno parkas" šiemet dalyvaus antrą kartą vyksiančioje šiuolaikinio meno mugėje Art14 London. Dalyvauti mugėje tarptautinė komisija atrinko 180 galerijų iš viso pasaulio. Mugė vyks vasario 27-kovo 2 d. OLYMPIA ekspozicijų centre (Olympia Grand, Olympia Way, Hammersmith Road, Kensington, London, W14 8UX).

Galerijos "Meno parkas" ekspozicijoje (stendo nr. K3) pristatomi Alvydo Lukio, Patricijos Gilytės bei Nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatų Jono Gasiūno ir Roberto Antinio kūriniai. Atskirose kategorijose "Meno parkas" pristato Tado Vosyliaus skulptūrų instaliaciją MONOGAMA bei Židrijos Janušaitės (kartu su Rosanda Sorakaite ir Laurynu Leonaičiu) performansą "...gyvenimas susideda iš tokių mažyčių vienatvių...".

Pagrindiniai dalyvavimo mugėje rėmėjai: UAB "Tekanas", UAB "Diforma", UAB "KSIL pasaulis".


Mugės organizatorių pranešimas

Pasaulinės Londono meno mugės Art14 London pagrindinis rėmėjas Citi Private Bank. 2013 metais mugė sulaukė 25,000 lankytojų ir sėkmingo kritikų, galerijų, kolekcionierių bei meno mylėtojų pripažinimo. Pasaulinis dizaino žurnalas "Wallpaper" įvertino "įspūdingą mugės apimtį", o "Financial Times" - gaiviai kitokį požiūrį.

2014-ųjų mugėje per 180 galerijų iš 40 šalių eksponuos tapybą, skulptūrą, fotografiją, videomeną, leidybą bei skaitmeninį meną. Kolekcionieriai, kuratoriai, pirkėjai ir lankytojai turės galimybę mėgautis ir įsigyti modernaus bei šiuolaikinio meno iš tokių kraštų kaip Azija, Artimieji rytai bei Afrika. Art14 London taip pat pristato dvi specialiai atrinktas sekcijas – "London First" ir "Emerge" – suteikiančias progas atrasti naujus menininkus ir kūrinius.

"Mums yra malonu išplėsti reprezentuojamų šalių geografiją. Mugė organiškai auga ir lankytojai, kolekcionieriai galės išsamiau patirti jaudinančių kūrinių iš viso pasaulio atradimą. Mes tęsiame stiprų Azijos žemyno dalyvavimą su lyderiaujančiomis bei naujomis galerijomis. Taipogi džiaugiamės sutikdami naujai dalyvaujančius iš visų pasaulio kraštų, įskaitant Lagosą, Berlyną, Pekiną, Dubajų, Buenos Aires, Mumbajų ir San Paulo."

Stephanie Dieckvoss, mugės Art14 London direktorė