Agustin Fructuoso (ES). AUTOPORTRETAI EPIDEMIJOS METU ir 12 173 pokalbiai

Parodos laikas: 2021 02 03–2021 02 28
Galerija „Meno parkas“ (Rotušės a. 27, 44279 Kaunas, Lietuva)


Vasario 3 d. (trečiadienį) galerijoje „Meno parkas“ pradės veikti Agustino Fructuoso paroda „Autoportretai epidemijos metu ir 12 173 pokalbiai“. Čia pristatomas projektas, sukurtas Covid-19 karantino metu. Autorius ištikusius sunkumus, komplikuotas gyvenimo sąlygas panaudoja kaip įkvėpimo šaltinį ir projektą skiria ryšio su bičiuliais puoselėjimui, meno procesų palaikymui.

„Norėčiau, kad suprastumėte, kokį bendravimo lygį reiškė 62 dienas iš eilės siųsti piešinius draugams. Tarp išsiųstų kūrinių ir mano gautų bei išsiųstų žinučių iš viso susidarė 12 731 pranešimas. Šis faktas yra dar reikšmingesnis nei estetinė kūrinių vertė, nes atskleidžia meno ir kultūros reikšmę kaip gerbūvį, kaip bendravimo būdą, padedantį įveikti baimę ir neviltį sudėtingais visiems ir kiekvienam asmeniškai laikais“ – Agustin Fructuoso.  

 

Agustin Fructuoso (g. 1951) - ispanų menininkas, kuratorius, baigė menų studijas Barselonos Universitete. TPK Art i Pensament Contemporani (L‘Hospitalet, Ispanija) projektų erdvės bendraįkūrėjas. Nuo 1978 m. surengė ne vieną personalinę parodą ir dalyvauja grupinėse parodose Ispanijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Lietuvoje, Vengrijoje, JAV ir k.t. Šiuo metu gyvena L'Hospitalet mieste ir aktyviai užsiima kūrybine veikla.


* Dėl šalyje paskelbto karantino parodos atidarymo renginys neorganizuojamas. Dėl draudimo lankyti kultūros įstaigas, kol kas parodos fizinis lankymas negalimas. Kviesime su paroda susipažinti virtualiai per galerijos socialinius tinklus.

 

Paroda yra galerijos „Meno parkas“ projekto „Meno linija“ dalis. Projektą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė.


3D virtualus turas po parodą