POSITIONS Berlin Art Fair. 2020

Galerija „Meno parkas“ jau šeštus metus dalyvauja šiuolaikinio ir modernaus meno mugėje „POSITIONS Berlin Art Fair“ kuri yra Berlyno meno savaitės dalis. Šiais metais galerija pristato keturių menininkų: Eglės Ulčickaitės, Rosandos Sorakaitės, Sonatos Riepšaitės ir Remigijaus Treigio, kūrinius.

Mugė vyks rugsėjo 10-13 dienomis, 2020
Tempelhof oro uoste (3-4 angaras, Columbiadamm 10, 10965 Berlynas)
Galerijos „Meno parkas“ stendo numeris – C03

 

Sonata Riepšaitė (g. 1993) studijavo Hagos Karališkoje menų akademijoje (Olandija), 2018 m. baigė bakalauro studijas Vilniaus dailės akademijoje, šiuo metu gyvena ir kuria Hagoje. Savo kūriniuose menininkė atskleidžia savitą stilių, atsisakydama spalvos ir perteklinių detalių paveiksluose kuria tylos aplinkoje ir jausmuose įspūdį.

Rosanda Sorakaitė (g. 1988) – jaunoji kūrėja, aktyviai dalyvaujanti Lietuvos kultūriniame gyvenime. Menininkės darbai jau buvo rodyti Niujorke, Londone, Bazelyje, Veronoje, pernai tapytoja savo kūrybą pristatė Los Andželo galerijoje „River“. Autorės tapybai būdingas minimalus, fragmentiškas vaizdavimo būdas ir subtili kasdienybės estetika.

Remigijus Treigys (g. 1961) puikiai žinomas fotomenininkas, mugėje Berlyne pristatys 2010–2019 m. laikotarpiu sukurtas analogines fotografijas. Savo darbuose autorius dažnai siekia ištrinti ribą tarp laiko ir vietos, taip leisdamas žiūrovui pačiam kurti istoriją tyrinėjant ir naršant po „triukšmingą“ nuotraukos paviršių. Galerija „Meno parkas“ R. Treigio kūrinius anksčiau jau yra pristačiusi mugėse Berlyne, Veronoje bei Londone.

Eglės Ulčickaitės (g. 1989) kūrybos išskirtinumas – gaivūs, subtilaus kolorito, rodos, lengva ranka užtepti paveikslai, vaizduojantys kasdieniškus, atpažįstamus daiktus ir vietas, per kuriuos tyrinėjamas asmeninės atminties ir laiko fenomenas. Menininkė yra dalyvavusi daugybėje parodų ir projektų Lietuvoje ir užsienyje.

 

Galerijos dalyvavimą mugėje iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba.

https://positions.de/visitors.html

 

3D Virtualus Turas: https://www.artatberlin.com/portfolio-item/positions-art-fair-berlin-paper-positions-2020-hangar-4/