Songnyeo Lyoo, Jeonghan Yun. MORFOZĖ

Parodos laikas: 2021 03 12–2021 03 27
Galerija „Meno parkas“ (Dorotheenstr. 22, 40235 Diuseldorfas, Vokietija)


Nuo kovo 12 d. (penktadienio), galerijoje „Meno parkas“ Diuseldorfe (Dorotheenstr. 22), be atidaromojo renginio pradės veikti dviejų Pietų Korėjos šiuolaikinių menininkų Songnyeo Lyoo ir Jeonghan Yun paroda „Morfozė“, kur autoriai tiria, kaip individuali erdvė ir laikas nuolat kinta ir progresuoja. Abu menininkai domisi edvėlaikio tema, kurią atskleidžia kiekvienas savo individualiu meniniu sprendimu. Skirtingas jų požiūris į tą patį tiriamą reiškinį, kūriniuose atskleidžia platų reikšmių spektrą.

Lyoo domisi erdės neapčiuopiamumu – nepasiekiamos, bet be paliovos ieškomos. Ši erdvė kinta ir vystosi vedama individo vaizduotės dėsnių. Dėl to, norėdama sukurti siurrealistinius įsivaizduojamų erdvių vaizdinius, autorė naudoja nepaprastas, ryškias spalvas ir įvairias tekstūras. Geometrinės formos atskleidžia pokyčio santykį ir vystymąsi tarp įvairių erdvių. Savo darbuose ji parodo naują, kitokią perspektyvą į realų ir savo vaizduotės pasaulį.

Žvelgiant į Lyoo kūrinius ant organinio stiklo – priklausomai nuo krentančios šviesos krypties ir atvaizdo ant plastiko paviršiaus atsiradę atspindžiai kuria „morfozes“ – besiskleidžiančias begalinėje žiūrovo vaizduotės erdvėje.

Labiausiai Jeonghan Yun dominanti tema kūriniuose – šviesos ir erdvėlaikio santykis. Atvaizduodamas laiką ir erdvę, kaip nuolat kintančius, autorius pasitelkia eksperimentinį veiksmą kas kart iš naujo apibrėžiantį formą, taip sukurdamas žiūrovui laiko ir erdvės įsivaizduojamumą.

Serija „Menge III“ sukurta remiantis menininko asmenine patirtimi ir eksperimentais, vaizduoja nuolat organiškai kintančią ir besivystančią erdvės formą, apsprendžiamą šviesos ir krypties didžiulėje matematiškai tikslioje stačiakampėje erdvėje.

Anot autorių, erdvėlaikis nuolat kuria „morfozes“ įtakojamas kiekvieno asmenines patirtis ir vaizduotę.

 

Daugiau informacijos apie menininkus:

jeonghanyun.com  |  songnyeolyoo.com

 

Parodą organizuoja: galerija „Meno parkas“
Partneris: „Gleixnerart“

 

Paroda galerijoje veiks iki kovo 27 dienos. Parodą bus galima aplankyti tik iš anksto susitarus telefonu +49 172 706 1247